Nasz salon ma powierzchnię 660 m2. Jest na nim ekspozycja systemów instalacyjnych jak – pomp ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki, podgrzewaczy oraz wyposażenia sanitarnego i grzewczego. Umieszczone jest również studio projektowe oraz sala szkoleniowa z technologią prezentacji w 3D. Wykonujemy dobór urządzeń oraz udzielamy porad w zakresie dotacji z programów Czyste Powietrze, Mój Prąd 5.0.

Oferujemy pompy ciepła oraz klimatyzację takich marek jak Viessmann, Panasonic, Gree oraz Rotenso. Ogromne doświadczenie w branży producentów daje pewność i gwarancję najwyższej jakości produktów. System ogrzewania wykorzystujący pompy ciepła jak również system klimatyzacyjny zostanie zamontowany przez najwyższej klasy specjalistów, zajmujących się montażem i serwisem urządzeń.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń na terenie całego kraju, montaż natomiast odbywa się przez nasze wyspecjalizowane firmy montażowe w promieniu do maksymalnie 100 km od naszej siedziby. . Instalacja systemu odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie, a po montażu otrzymasz gwarancję i pewność niezawodności naszej technologii.

Dla nas najważniejsze jest Twoje ciepło i komfort użytkowania przez wiele lat.