Nasz salon ma powierzchnię 660 m2. Jest na nim zarówno ekspozycja systemów instalacyjnych jak – pomp ciepła, fotowoltaiki, podgrzewaczy, jak i przede wszystkim wyposażenia łazienek – wanien, kabin prysznicowych, baterii, oraz płytek ceramicznych. Dodatkowo jest umieszczona ekspozycja pobliskiej fabryki mebli Arteka – wysokiej klasy mebli kuchennych jak i oferty drzwi i tarasów wraz z propozycją montażu. Na salonie umieszczone jest również studio projektowe z technologią prezentacji w 3D.

Oferujemy niezawodne pompy ciepła takich marek jak Sofath i  Stiebel Eltron. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży producentów daje pewność i gwarancję najwyższej jakości produktów. System ogrzewania wykorzystujący pompy ciepła zostanie zamontowany przez najwyższej klasy specjalistów, zajmujących się montażem i serwisem urządzeń.

Prowadzimy sprzedaż urządzeń na terenie całego kraju, montaż natomiast odbywa się przez nasze wyspecjalizowane firmy montażowe w promieniu do 100 km od naszej siedziby, w poszczególnych przypadkach możliwy jest montaż w dalszej odległości przez sprawdzone firmy współpracujące. Instalacja systemu odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie, a po montażu otrzymasz gwarancję i pewność niezawodności naszej technologii.

Dla nas najważniejsze jest Twoje ciepło i komfort użytkowania przez wiele lat.